لیزر واریس در اصفهان

مرکز لیزر واریس در اصفهان

مرکز ليزر واريس در اصفهان :

مرکز لیزر واریس در اصفهان (تلفن: 09211016462_03132242165) سابقه ی بیش از یک دهه فعالیت دارد. این مرکز ارائه ی خدمات متنوع در درمان بیماری های عروقی اعم از لیزر واریس دراصفهان و RF واریس راانجام میدهد. همجنین درمان واریس باچسب واریس، اسکلرو تراپی و درمان لنفاِدم و ورم های دست و پا ارایه می شود.

این مرکز توسط دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس اصفهان بهترین متخصص واریس شهرکرد راه اندازی و تاکنون بدون نیاز به بستری و جراحی به درمانِ آنان پرداخته است.

درمان واریس با لیزر واریس:

  • درمان واریس  با لیزرواریس مورد تایید مجامع علمی بین المللی می باشد.
  • همچنین درمان واریس  با استفاده از امواج رادیو فرکوینسی نیز سال هاست که مورداستفاده است و مورد تایید جهانی می باشد.
  • پس از اتمام درمان واری لیزر، بیمار می تواند بلافاصله از تخت پایین آمده و به منزل برود.
  • درمان واریس با لیزر، نیاز به استراحت در منزل نیز نداشته و محدودیت فعالیتی به همراه نخواهد داشت.
  • شما پس از استفاده از این روشهای درمانی، نیازبه استراحت ندارید.
  • نیاز به ماندن در منزل ندارید.
  • نیاز به مراجعه به بیمارستان ندارید.
  • هیچگونه اثری برروی پای شما باقی نخواهد ماند.
  • در حال حاضر، انتخاب برتر و نخست برای درمان واریس در تمام دنیا ،استفاده از لیزر یا آر اف  می باشد.
درمان واریس بدون جراحی
درمان واریس بدون جراحی

در تکنیک لیزر واریس

برای درمان واریس هایی که بشکل طنابی و پیچ خورده اند، ابتدا با استفاده از سونوگرافی داپلرعروقی یا سایر روش های تشخیصی بایستی عروق نارسا در پاهای بیمار بدقت مشخص گردند. این عروق نارسا که در اغلب موارد وریدهای صافنوس می باشند سپس با استفاده از گایدسونوگرافی، کانوله شده و در داخل آن ها شیت عروقی مخصوص لیزر واریس قرار داده می شود (این همان تکنیکی است که مادر کلینیک خود برای درمان واریس با لیزر در اصفهان بکار می بریم).

در مرحله بعدی برای انجام لیزر واریس :

و درمان نارسایی وریدی، فیبر مخصوص لیزر از طریق شیت تعبیه شده، واردورید می گردد و با استفاده از راهنمایی سونوگرافی، آن را در محل مناسب قرار می دهیم. قبل از آغاز لیزر واریس و درمان نارسایی وریدی، بایستی اطراف فیبر مخصوص لیزر واریس را بدقت و بطور کامل با استفاده از محلول مخصوص که حاوی بی حس کننده ناحیه نیز می باشد، بی حس نماییم و سپس مرحله اصلی لیزر واریس شروع می شود رعایت این اصول اولیه کمک زیادی در کسب نتیجه مناسب در درمان لیزری واریس و لیزر و درمان نارسایی وریدی می نماید. ادامه مبحث لیزر واریس را در قسمت دوم این مقاله پیگیری نمایید.

برخی از عوارض واریس

واریس عوارض زیادی را میتواند ایجاد کند. ازحمله اینکه می تواند باعث ایجاد لخته های خونی شود. همچنین واریس های بزرگ میتوانند باعث ایجاد تغییر رنگ های شدید در پا به ویژه درقسمت پایین ساق و در اطراف مچ پاشوند. این تغییر رنگ پوست بر اثر رسوب هموسیدرین می باشد و زمینه ساز سیاه شدن پایین پا است.

در زمینه ی سیاه شدگی های پوست پا به تدریج افزایش ضخامت پوست رخ میدهد. اصطلاحا به این حالت  چرمی شدن پوست می گویند . با گذشت زمان درصورتی که این مشکلات پوستی درمان نشوند این بیماریها وعوارض پیشرفت می کنند.

لیزر واریس در اصفهان

زخم های وریدی

اگرمشکلات عروقی و واریس ها تحت درمان با لیزر واریس قرار نگیرند باعث ایجاد زخم های وریدی شدید در پایین پا میشوند.

این زخم های عروقی پس از مدتی دچار عفونت های شدید میشوند . در بسیاری از موارد این زخم ها مقاوم انواع آنتی بیوتیک ها نیز می باشند . بنابراین توصیه میشود قبل از اینکه نارسایی های عروقی و واریس ها به اندازه ی غیر قابل درمان برسند درما ن شوند.

درمرکز واریس اصفهان این زخم هابا استفاده از ليزر واريس اصفهان تحت درمان قرار گیرند. بیماران بسیاری اصولا امکان درمان واریس بدون استفاده از روش های سرپایی را ندارند. این بیماران  نمیتوانند برای درمان تحت جراحی و بستری قرار گیرند.

مطالب متنوع دراین زمینه درمقالات بهترین متخصص واریس اصفهان بهترین متخصص واریس شهرکرد. از سوی دیگر سایر بیماران نیز ترجیح میدهند برای درمان از روش های سرپایی و غیر جراحی استفاده کنند.

مرکز فوق تخصصی لیزر واریس در اصفهان

درمان واریس و درمان نارسایی وریدی (لیزر نارسایی وریدی) در کلینیک فوق تخصصی دکتر هادی زاده در اصفهان از چند سال قبل با موفقیت کامل در مورد تعداد زیادی از بیماران مبتلا به واریس که خواهان روش نوین درمان واریس ( لیزر واریس ) هستند انجام گرفته است.

کلینیک دکتر هادی زاده تنها ارائه دهنده لیزر واریس در استان اصفهان با امکانات کامل به درمان بیماران مبتلا به انواع واریس می پردازد. جهت کسب اطلاعات کامل تر و اطلاع از برنامه های لیزر واریس و سایر روش های درمان واریس توسط دکتر محمود هادی زاده می توانید با تلفن های زیر تماس بگیرید:

مراقبت های پس از لیزر واریس:

برای موفقیت صد در صد پس از لیزر واریس در اصفهان، باید تمام توصیه هایی را که دکتر هادی زاده (بهترین دکتر واریس اصفهان)به شما می گویند دنبال کنید.

در طول دوره دو هفته ای پس از درمان واریس با لیزر در اصفهان، لازم است استفاده از جوراب واریس مناسب انجام شود.

همچنین، پس از درمان با این روش، باید استفاده از فعالیت بدنی انجام شود، که کلید بهبودی موفقیت آمیز است. فعالیت زود هنگام و انجام حرکات ورزشی هوازی برای جریان خون وریدی طبیعی و به حداقل رساندن عوارض بعد از عمل مهم است.

بیاد داشته باشید که انتخاب و استفاده از جوراب واریس مناسب، یکی از ارکان اصلی درمان واریس است. به عنوان یک قاعده، داروهای خاصی که برای تقویت دیواره های رگ ها بکار می روند (ونوتونیک)، استفاده از جوراب واریس مناسب و فعالیت بدنی مناسب برای بیمار تجویز می شود. باید مدت کوتاهی حمام گرم، سونا، استخر آب گرم را کنار بگذارید. با گذشت زمان، استفاده از جوراب واریس بطور دائمی، به استفاده از جوراب فقط در طول روز تغییر می کند.

ما امیدواریم که مطالب ذکر شده شما را وادار کند که توجه خود را به مشکل مهم و پر عارضه واریس جلب کرده و به شما امکان کنترل وضعیت و درمان بموقع را بدهد. نکته اصلی این است که خود درمانی نکنید، زیرا به اندازه کافی، انواع روش های درمانی سریع و عالی و بدون نیاز به بستری و بیهوشی، برای بیماران گوناگون با شرایط مختلف وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *