دکتر محمود هادی زاده

بهترین متخصص واریس اصفهان

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

دکتر محمود هادی زاده، به عنوان بهترین متخصص واریس در اصفهان شناخته شده و زبانزد همگان می باشند. ایشان بنیان گذار بهترین کلینیک لیزر و درمان واریس در اصفهان (فوق تخصصی) می باشند. این کلینیک لیزر واریس اصفهان، با داشتن انواع جدید ترین دستگاه های لیزر و درمان واریس از چندین سال قبل توسط بهترین دکتر واریس اصفهان تاسیس گردیده است.

از آنجایی که واریس میتواند همراه با عوارض زیاد و بعضا غیر قابل برگشت باشد درمان واریس عاملی بسیار مهم برای پیشگیری از عوارض واریس است. درمان واریس باید در موقع مناسب انجام شود. چرا که تاخیر در درمان عوارض واریس میتواند باعث تبدیل عوارض واریس که قابل درمان و بازگشت میباشد به عوارض واریس غیرقابل برگشت شود.

برای مراجعه به بهترین متخصص واریس در اصفهان با شماره های مربوط تماس بگیرید. درمان واریس بدون نیاز به جراحی و بستری شدن توسط دکتر محمود هادی زاده در اصفهان.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14350″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

درمان های ایده آل برای واریس:

این درمان های بینهایت ایده آل (لیزر واریس و آراف واریس) سبب درمان کامل واریس (درمان قطعی واریس) میشوند. بیماران درمان شده توسط دکتر هادی زاده بهترین متخصص واریس اصفهان برای همیشه از واریس و عوارض واریس نجات می یابند. با توجه به اینکه واریس در حقیقت ناشی از اختلال وریدی (سیاهرگی) (نارسایی وریدی) است، درمان واریس معطوف به درمان نارسایی وریدی ایجاد شده است.

در بیماران مبتلا به واریس، انواع عوارض خفیف تا شدید قابل انتظار است. از طرفی چنانچه واریس های طنابی ایجاد شده باشند، بایستی دقت نمود که تا زمانی که نارسایی وریدی (نارسایی سیاهرگی) داخل پا با استفاده از لیزر واریس، چسب واریس، اسکلروتراپی و یا سایر روش های اندوواسکولر، درمان نشود نمیتوان به درمان پایدار واریس دست یافت. در صورتی که بیمار واریس های طنابی داشته باشد معمولا اگر واریس های ایجاد شده بر روی پوست به هر طریقی درمان شود (بدون لیزر یا آراف واریس داخلی) باعث عود واریس خواهد شد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

بهترین متخصص عروق پا در اصفهان

بهترین متخصص عروق پا در اصفهان دکتر محمود هادی زاده موسس مرکز واریس اصفهان می‌باشد. دکتر محمود هادی زاده متخصص قلب و عروق، فشار خون دارای بورد تخصصی فلوشیپ فوق تخصصی اینترنشنال کاردیولوژی در اصفهان می‌باشد. ایشان بیماران بیشماری را با انواع درمان واریس از قبیل لیزر درمانی برای بیماران عروق و واریس، بالون آنژیوپلاستی و… درمان کرده اند. دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان دارای مدارک معتبر جهانی و سابقه درخشان خود بارها صلاحیت خود را ثابت کرده است.

ایشان عضو انجمن قلب آمریکا از سال های دور و عضو ارزشمند انجمن قلب ایران هستند. همچنین عضو کالج کاردیولوژی آمریکا و انجمن نارسایی قلب اروپا بوده و دارای بالاترین درجات علمی جهانی هستند.

ایشان دوره های فوق تخصص نارسایی قلب و فوق تخصص فلبولوژی را گذرانده اند. و در حال خدمات رسانی به بیماران واریسی با بهترین امکانات درمانی و بهداشتی در کشور در مرکز واریس اصفهان هستند.

جراح عروق اصفهان

دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان به غیر از درمان واریس بدون نیاز به جراحی امکان انجام تمامی عمل های جراحی در اصفهان را فراهم کرده است. بهترین جراح عروق اصفهان دکتر محمود هادی زاده با سابقه بسیار طولانی و موفقیت های علمی و موفقیت های زیادی در درمان واریس داشته است. درمان واریس با لیزر بدون نیاز به استراحت و بستری همینطور بدون نیاز به جراحی است.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14356″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

راه های درمان واریس :

  • درمان های محافظه کارانه
  • اسکلروتراپی
  • روش های لیزر داخل عروقی و RF

ترکیب درمانی:

در بسیاری از موارد، روش های درمانی با هم استفاده می شوند. این روش ها با موفقیت ترکیب می شوند و مکمل یکدیگر هستند.

درمان محافظه کارانه واریس:

  • این مجموعه شامل اقداماتی است که با هدف کاهش خطر عوارض رگ های واریسی انجام می شوند.
  • این اقدامات به بهبود کیفیت زندگی بیمار منجر می شود.
  • این روش واریس را از بین نمی برد و بنابراین به استفاده مداوم نیاز دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

عوارض واریس:

عوارض واریس فراوانند. مشکلات فراوانی می‌توانند ثانویه به نارسایی‌ های وریدی و واریس ایجاد شوند. تعداد زیادی از این بیماری‌ ها و عوارض در مقالات قبلی دکتر هادی زاده (بهترین متخصص واریس اصفهان) شرح داده شد. در این گفتار به یکی دیگر از عوارض ناشی از واریس اشاره می‌کنیم که عبارت از ارتوستاتیک هیپوتانسیون می‌باشد.

ارتوستاتیک هیپوتانسیون:

این حالت نوعی افت فشار خون پس از ایستادن است. این بدان مفهوم است که بیمار پس از آن که از حالت نشسته به ایستاده به طور ناگهانی تغییر وضعیت می‌دهد، دچار افت فشار خون می‌شود.

در حالت طبیعی مکانیسم‌ های گوناگون خودکار باعث می‌شوند که اشخاص با تغییر حالت از خوابیده به نشسته یا ایستادن سریع از حالت نشسته، دچار افت فشار خون نشوند. علل مختلفی می‌توانند باعث ارتوستاتیک هایپوتنشن شوند که از آن جمله می‌توان کم آبی، استرس و … را نام برد. نکته جالب توجه آن است که یکی از علل ارتوستاتیک هایپوتنشن، واریس می‌باشد.

تجمع مایع و خون در پاها:

در واریس‌ های شدید، تجمع خون در پاها می‌تواند سبب ارتوستاتیک هیپوتانسیون (افت فشارخون پس از ایستادن) شود. طبیعی است که هر چه شدت واریس و نارسایی‌ های وریدی بیشتر باشد، احتمال وقوع این عارضه و احتمال شدت آن افزایش می‌یابد. در حقیقت شدت کاهش ارتوستاتیک هیپوتانسیون ارتباط مستقیم با میزان خون تجمع یافته و شدت و تعداد واریس‌ های بیمار دارد .

ایجاد ارتوستاتیک هیپوتانسیون در صورتی که به طور مداوم و با شدت زیاد ایجاد شود، می‌تواند منشاء شکایات و عوارض دیگری شود. این مشکلات در مقالات دکتر هادی زاده، بهترین متخصص واریس اصفهان، بیان شده اند.

علل ایجاد علایم:

حقیقت آن است که اغلب عوارض ارتوستاتیک هیپوتنشن (افت فشارخون) می‌تواند به دنبال احتباس خون در عروق اندام تحتانی رخ دهد. مشکلات بسیاری از بیماران، درحقیقت انعکاسی از عوارض این افت فشارخون می‌باشد. در این زمینه در مقالات دیگر بهترین متخصص واریس اصفهان، مطالبی بیان شده است.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

اسکلروتراپی در اصفهان

اسکلروتراپی تزریق دارو درون رگ است. این دارو ها در رگ های واریسی و عنکبوتی ساق و ران پا حدکت می‌کنند. و نهایتا رگ های قسمت واریسی بسته می‌شوند. داروی مصرفی در درمان واریس با اسکلروتراپی در اصفهان اسکلروزانت است. این دارو با آسیب وارد کردن به دیواره رگ های واریسی و عنکبوتی این رگ ها را می‌بندد. و بسته شدن رگ ها منجر به درمان واریس پای شما خواهد شد.

رگ های واریسی و عنکبوتی شما پس از مدتی از سیستم خارج شده و محو می‌شوند. روش اسکلروتراپی از سال ۱۹۳۰ آغاز شده است و در پی آن بیماران واریسی بسیاری درمان شدند.

اسکلروتراپی روشی موثر برای از بین بردن عروق واریسی و بخصوص درمان واریس پا است. در اسکلروتراپی برای فیبروزه کردن و نابودی عروق متسع واریسی سدیم تترا دسیل و یا پلی دوکانول در رگ ها تزریق می‌شود. میزان تزریق این مواد دارویی توسط متخصص واریس شما مشخص می‌شود. مقدار تزریقی سدیم تترا دسیل و پلی دوکانول بستگی به نوع رگ و اندازه آن دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14360″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بهترین متخصص واریس در اصفهان

دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان قصد دارد با جدید ترین روش های درمان واریس باعث آسودگی خاطر شما عزیزان شود. بهترین متخصص واریس اصفهان دکتر محمود هادی زاده فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی از سال‌ ها پیش و با تجربه، درمان قطعی واریس با روش‌های اندوواسکولر و بدون نیاز به جراحی (درمان با لیزر واریس، RF واریس، چسب واریس، اسکلروتراپی واریس و…) را در اصفهان و دیگر استان ها با مهارت خاص خود انجام داده اند.

درمان واریس با لیزر درون رگ و عروق توسط بهترین متخصص واریس در اصفهان

روشی کم تهاجمی برای درمان رگ های واریسی. این روش وابسته به انرژی گرمایی لیزر است. که همان پرتوی نور متمرکز شده است. لیزر پزشکی به سمت بافت هدف تابانده می‌شود و به آن انرژی می‌دهد. و روی بافت های مجاور بی‌تاثیر است و درمانی متمرکز و با دقت است. لیزر درمانی درون عروق روشی موثر و بی‌خطر است که مزایای زیبایی بسیار زیادی دارد و بیمار می‌تواند اعتماد بنفس خود را بازیابد. سرعت این روش درمانی نیز برای واریس بالا بوده و زمان بسیار کمی می‌طلبد.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14363″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

لیزر درمانی ساده واریس توسط بهترین متحصص واریس در اصفهان

لیزر درمانی ساده رگ های عنکبوتی زیر سطح پوست را درمان می‌کند. یعنی رگ های کوچک واریسی هم با این روش قابل درمان هستند. این درمان از روی سطح پوست و با انرژی گرمایی لیزر انجام می‌شود و بدون نیاز به جراحی می‌باشد. گرمایی که اشعه لیزر به سطح پوست میرساند رگ های مبتلا را تبدیل به بافت اسکار میکند که پس از بستن و مسدود کردن رگ از مسیر خون رسانی خارج می‌شود و در نتیجه می‌میرد. این روش توسط بهترین متخصص واریس در اصفهان درکتر مخمود هادی سازه انجام می‌شود.

درمان با استفاده از چسب واریس در اصفهان

با پیشرفت علم پزشکی در ایران جهان روش های درمان واریس یافت شده است. روش هایی که بدون نیاز به جراحی اند. یکی از این درمان های جدید استفاده از چسب واریس است. پزشکان کشور هلند در حدود پنج یا شش سال قبل این روش را ابداع کردند. این روش در کنار روش های دیگر مانند عمل RF واریس و لیزر تایید شده است. در استفاده از چسب واریس رگ هایی که مبتلا به نارسایی عروقی هستند درمان می‌شوند. حتی بعضی از بیمارانی که در حال درمان با روش RF واریس یا لیزر هستند می‌توانند از این روش همزمان استفاده کنند. درمان با چسب واریس با دیگر روش ها بسیار متفاوت است.

درمان با چسب واریس نیازمند نظارت دقیق پزشک معالج دارد. همینطور پزشک مربوطه باید مهارت زیادی دارا باشد. درمان شما با چسب واریس بسار آرام و بدون نیاز به بی‌حسی محل رادیاسیون خواهد بود. بدون نیاز به استراحت و بیهوشی است مانند RF و لیزر سرعت درمان بصورت قابل توجهی بالا می‌باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

درمان واریس با چسب شباهت زیادی با امواج رادیوفرکانسی و لیزرها دارد. بیماران پس از درمان بلافاصله می‌توانند به راحتی حرکت کند و کارهای خود را انجام دهند.

شما را از بستری شدن نجات می‌دهد. هیچ عوارضی ندارد و ضد حساسیت است. در استان اصفهان بیماران مبتلا به واریس زیادی با این روش درمان شده اند. و از نتایج آن راضی بودند. برای تایید این ادعا شما میتوانید نظرات در مورد دکتر محمود هادی زاده را برسی کنید.

بهترین متخصص عروق پا و واریس در اصفهان

برای شناسایی بهترین متخصص عروق پا در اصفهان بهتر است به سابقه متخصص دقت کنیم. طبق گفته های بالا متوجه می‌شوید که دکتر محمود هادی زاده دارای مدارک معتبر جهانی است. همچینین با مطالعه مقالات ایشان با انواع درمان واریس پا و بهترین روش ها آشنا می‌شوید. پس بهتر است برای رهایی از درد و درمان سریع و بدون بازگشت و بدون نیاز به بستری با شماره های زیر تماس برقرار کنید.

مرکز واریس دکتر محمود هادی زاده در اصفهان

مرکز فوق تخصصی واریس در اصفهان تاسیس شده توسط دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان. درمان و تشخیص واریس با بهترین و جدیدترین امکانات. درمان انواع نارسایی ها وناراحتی های سیستم گردش خون. دکتر محمود هادی زاده با تجربه فراوان خود اقدام به درمان تعداد زیادی از بیماران در اصفهان کرده است. و دارای مهارت بالا و قادر به درمان انواع واریس پا و ناراحتی سیستم گردش خون بدون نیاز به جراحی و بستری شدن. درمان واریس با انواع روش های ذکر شده با بهترین متخصص واریس در اصفهان. بدون نیاز به استراحت.

دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان موسس مرکز واریس در اصفهان برای درمان بیماران واریسی پا در اصفهان.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

مصاحبه های تلویزیونی دکتر محمود هادی زاده

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]


[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]

دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان

اگر در کشور اسم تخصص در واریس و سابقه آورده شود. قطعا اولین اسمی که می‌شنوید. دکتر محمود هادی زاده است. ایشان با سابقه درمان های موفق بیماران در سراسر کشور توانایی خود را نشان داده است. دکتر هادی زاده بیشتر به عنوان بهترین متخصص واریس در اصفهان شناخته شده است. اما نوآوری های این شخص در تمام کشور زبانزد است.

نوبت دهی بهترین متحصص واریس پا دکتر محمود هادی زاده در اصفهان

برای رزرو نوبت از بهترین مرکز درمان واریس کلینیک دکتر محمود هادی زاده می‌توانید از طریق شماره های تماس و همینطور سایت های نوبت دهی آنلاین اقدام کنید. به دلیل شیوع ویروس کرونا بهتر است از مراجعه حضوری خودداری کنید.

دکتر واریس در کاشان

خدمات دکتر محمود هادی زاده فقط محدود به اصفهان نبوده و ایشان در کاشان نیز به درمان بیماران واریسی می‌پردازد. بیماران زیادی در کاشان از واریس رنج می‌برند. که با پیشرفت علم درمان های جدید به کمک آن‌ها آمده است. دکتر محمود هادی زاده بهترین متخصص واریس در کاشان است. درمان واریس بدون نیاز به جراحی و بستری توسط دکتر محمود هادی زاده در کاشان انجام می‌شود.

سونوگرافی واریس پا در اصفهان

شما می‌توانید برای تشخیص واریس خود و حتی شناخت بهتر به بیماری از تکنولوژی سونوگرافی در مرکز واریس اصفهان توسط بهترین متخصص واریس در اصفهان دکتر محمود هادی زاده استفاده کنید. در این مرکز واریس در اصفهان امکان هر دو نوع سونوگرافی واریس داپلر و سونوگرافی واریس دوپلکس وجود دارد.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

دکتر هادی زاده بهترین متخصص واریس اصفهان:

دکتر هادی زاده (تلفن: ۰۹۲۱۱۰۱۶۴۶۲ و ۰۳۱۳۲۲۴۲۱۶۵) بهترین متخصص‌ واریس اصفهان می‌باشند. سال ها تجربه ایشان، کارنامه بسیار درخشانی برای ایشان در پی داشته است.

آیا انجام درمان واریس با RFA دردناک است؟

پاسخ: بیماران می‌گویند که در هنگام RFA دردی ندارند.

دکتر هادی زاده (بهترین متخصص‌ واریس اصفهان) بی حسی موضعی به شما می‌دهند. اینکار باعث می‌شود تا ناحیه تحت درمان درد نداشته باشد.

زخم واریس :

زخم یکی از عوارض شناخته شده واریس است که نشانه پیشرفته بودن واریس می باشد. زخم ممکن است فعال باشد و یا نسبتا مزمن و تا حدودی کنترل شده باشد. بهترین روش درمان زخم های واریس، درمان واریس با استفاده از لیزر داخل عروقی و نیز آراف، چسب واریس و….است.

با توجه به پیشرفت های جدید و شگرف در انواع درمان های پزشکی در سال های اخیر روش های اندوواسکولر برای درمان واریس پا بدون نیاز به جراحی و بیهوشی ابداع گردیده است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14371″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پیشینه این روش های اندوواسکولر (داخل عروقی)، (لیزر واریس، چسب واریس، ار اف واریس، اسکلروتراپی واریس و…) به چند دهه اخیر میرسد و این روش ها تجربه خود را پس داده و در سراسر دنیا، تعداد بسیار زیادی از بیماران مبتلا به واریس، که بدنبال درمان واریس هستند تحت درمان واریس با استفاده از لیزر واریس، چسب واریس و سایر روش ها اند و….. قرار گرفته و به درمان قطعی واریس دست یافته اند.

لنفادم:

از سوی دیگر علاوه بر سیستم وریدی (سیاهرگ ها) سیستم تخلیه دیگری در اندام ها وجود دارد. این سیستم که کار کرد بسیار مهمی در کنار سیستم وریدی دارد، بسیار ظریف و حساس می باشد. این سیستم بنام سیستم لنفاوی (عروق لنفاوی) نامیده میشود. این سیستم لنفاوی در کنار سیاهرگ ها (وریدها) باعث خارج کردن مواد اضافی از اندامها میشود. در حقیقت مواد زائد در صورتی که اندازه کوچکی داشته باشند از طریق سیستم وریدی (سیاهرگی) از اندام ها تخلیه می شوند.

درحالیکه اگر مواد زاید اندازه بزرگ داشته باشند که نتوانند وارد ورید ها شوند، عمدتا از طریق سیستم لنفاوی خارج میشوند. در صورتی که به هر دلیل آسیبی به سیستم لنفاوی (عروق لنفاوی) وارد شود، تخلیه مایع و مواد اضافی از اندام ها مختل میشود. در این حالت اصطلاحا بیمار مبتلا به لنفادم خواهد شد. (تخلیه مایع و مواد اضافی از اندام ها مختل میشود و بیمار مبتلا به لنفادم خواهد شد).

تخلیه مایع و مواد اضافی از اندام ها مختل میشود و بیمار مبتلا به لنفادم خواهد شد. لنفادم (نارسایی لنفادم) نیز مانند نارسایی وریدی میتواند باعث ایجاد ورم پا (ادم پا) شود لیکن میزان ادم پا در اثر لنفادم عموما بسیار بیشتر بوده و ادم ناشی از لنفادم، ادم گوده گذار نمیباشد.

که این یک وجه تشخیص مهم برای افتراق لنفادم میباشد. برای درمان لنفادم روش های گوناگونی در دسترس است که توسط دکتر هادی زاده بهترین متخصص واریس در اصفهان در اختیار بیماران محترم قرار دارد.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سوالات متداول متخصص واریس

[/vc_column_text][vc_single_image image=”14375″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

وضعیت بیمار چقدر سریع بهبود می یابد؟

بیماران ۱ تا ۲ هفته بعد بهبودی زیادی خواهند داشت. در واقع یک تا دو هفته پس از آر اف یا لیزر داخل عروقی بهبود قابل توجهی در علایم خود گزارش می‌کنند.

آیا بعد از عمل درد یا تورم ایجاد می شود؟

بیماران دکتر هادی زاده(بهترین متخصص واریس اصفهان) تا کنون چنین مواردی گزارش نکرده اند. در واقع چنانچه این درمان بخوبی انجام شود، هیچ عوارض خاصی ندارد.

روش RFA با خارج کردن ونوس (فلبکتومی) چه تفاوتی دارد؟

در حین فلبکتومی، جراح برش هایی را در کشاله ران و ساق پا ایجاد می‌کند. پس از آن خارج کننده رگ را به داخل رگ بیمار وارد می‌کند تا از ساق پا خارج شود. در طی روش RFA، فقط یک سوراخ کوچک در محل دسترسی ایجاد می‌شود.

چقدر زود بیمار مبتلا به واریس پا می‌تواند به فعالیت های عادی برگردد؟

پس از RFA ، بیماران با سرعت بیشتری نسبت به بیمارانی که تحت درمان با روش های دیگر قرار گرفته اند، به فعالیت طبیعی خود برمی‌گردند. روش RF به بیمار اجازه می‌دهد تا سریعا به کار خود برگردد. به طور متوسط ​​طی چند ساعت بیمار به فعالیت طبیعی خود برمیگردد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکات قابل توجه بعد از انجام عملRF واریس:

دکتر هادی زاده (بهترین متخصص واریس اصفهان) معمولا به شما چند توصیه می‌کنند. اول اینکه بلافاصله شروع به حرکت کنید. بهترین متخصص واریس اصفهان (دکتر واریس خوب در اصفهان) توصیه می‌کنند چندین هفته فعالیت هوازی مداوم داشته باشید. البته بدون هیچگونه فعالیت بدنی سخت مثل بلند کردن وزنه بی حرکتی در حالت ایستاده نیز توصیه نمی‌شود.

بهترین جراح عروق اصفهان

شهر اصفهان با داشتن جراحان با تجربه و موفق همیشه زبانزد بوده است. اما در این بین بهترین جراح عروق در اصفهان کیست؟

دکتر محمود هادی زاده با داشتن جدیدترین و بهترین تکنولوژی های درمان واریس در بهترین مرکز واریس اصفهان به درمان بیماران واریسی می‌پردازد. در زمان حال و کرونا که فعالیت بدنی مردم کاهش پیدا کرده است. با کم شدن گردش خون و فعالیت بدنی احتمال ابتلا به واریس افزایش پیدا می‌کند. و بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق مقاله مربوط به پیشگیری از واریس از مجله سلامتی را مطالعه کنید. با اینکه مهارت جراحی دکتر محمود هادی زاده معروف است. پیشنهاد مجله سلامتی درمان واریس بدون نیاز به عمل جراحی و بستری شدن است. زیرا خطرات کمتری دارد و راحتی بیشتری احساس می‌کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

اصلاح سبک زندگی توسط بهترین متخصص واریس در اصفهان:

فعالیت هایی با هدف آموزش پمپ به اصطلاح عضلانی وریدی انجام می شود. بهترین متخصص واریس پا در اصفهان از همه روش های درمانی بهره می برد. پمپ عضلانی وریدی نوعی پمپ است که خروج خون وریدی از اندام تحتانی را تضمین می کند. عملکرد چنین پمپی به دلیل کار مفصل عضلات و وریدهای پاها امکان پذیر است. انقباض عضله رگ هایی را که بین و درون ماهیچه ها قرار دارند فشرده می کند. بنابراین خون را به سمت قلب حرکت می دهد.

آموزش:

این آموزش شامل تمرینات مختلف، بارهای ورزشی پویا است. شنا، دوچرخه سواری ورزشی، پیاده روی، اسکی و صحرا نوردی بسیار مفید است. لازم است قرار دادن بار های استاتیک طولانی مدت روی پا ها را کنار بگذارید. برای بهبود خروج وریدی، به اصطلاح تخلیه وضعیتی در طول روز مفید است. یعنی اتخاذ وضعیتی که در آن پاها در وضعیت بالایی قرار دارند، که باعث خروج خون ورید می شود.

به عنوان مثال، وقتی شخصی روی صندلی نشسته است، پاهایش را برای مدتی روی میز می گذارد. تمرینات تنفسی مفید است، زیرا تنفس عمیق مناسب جریان خون وریدی را تحریک می کند. توصیه می شود از گرم شدن بیش از حد بدن جلوگیری کنید. زیرا در اثر گرما، تون ورید ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد. احتقان وریدی ناشی از گرما نتیجه عاملی است که به دیواره ورید آسیب می زند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”14378″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

رژیم غذایی :

رژیم غذایی یکی از مولفه های مهم درمانی است. غذا باید حاوی مقدار کافی ویتامین و مواد معدنی باشد. تغذیه مناسب باعث ترشحات منظم فیزیولوژیکی می شود. بهترین متخصص واریس پا در اصفهان، بهترین رژیم غذایی را معرفی می نماید. در صورت عدم یبوست و نفخ مکرر، جریان طبیعی خون وریدی از اندام تحتانی حفظ می شود. این عوامل باعث می شوند که احتمال واریس کاهش یابد.

هدف از بررسی بهترین متخصص درمان واریس در اصفهان

مجله سلامتی اهداف بسیار بزرگی در نظر دارد و این اهداف شامل بهترین اطلاع رسانی به کاربران است. داشتن اطلاعات دقیق و برسی خدمات درمانی کشور به شما کمک می‌کند. بهترین راه درمانی مورد نیاز را دریافت کنید. در صورتی که یکی از نزدیکان مبتلا به بیماری عروقی باشد بتوانیم کمک کنیم به همین دلیل در این مقاله شناخت کاملی را از بهترین متخصص واریس پا و جراح عروق اصفهان به شما ارئه کرده ایم. و راه درمان قطعی واریس را به شما نشان می‌دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *